Sıkça Sorulan Sorular

Archercamp ® SSS
Çevrimiçi Saatleriniz nedir

haftaiçi sabah 9-18 arası aktif

Paketleriniz nereden gönderiliyor?

Genel olarak İzmir Merkez sevkiyatları yapılıyor

Şu anda geçerli promosyon kodları veya promosyonları var mı?

Henüz yapmadıysanız, E-posta Kaydı sayfamıza gitmenizi öneririz . E-postalarımıza kaydolarak Efsanevi müşterilerimize özel kampanya ve tekliflerden ilk siz haberdar olacaksınız!

Promosyon kodumu nereye gireceğim?

Siparişiniz için ödeme yapmak için ödeme yaparken promosyon kodunuzu girebilirsiniz. Sepetinize tıkladıktan sonra, sipariş ayrıntılarınızı ve öğelerinizin altında "Promosyon Kodu" kutusunu göreceksiniz:

Promosyon kodumun son kullanma tarihini nerede bulabilirim?

E-posta promosyonlarımız için, promosyon kodunun son kullanma tarihini her e-postanın altında (veya e-postanın kendisinde) bulabilirsiniz. Kataloğunuzun arkasında yer alan promosyon kodları için son kullanma tarihini müşteri numaranızın altında bulabilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için uygun olup olmadığımı nasıl anlarım?

Siparişinizdeki malların toplamı (nakliye ve işleme/vergi eklenmeden önceki miktar) promosyonun gerektirdiği dolar tutarını aşarsa, ücretsiz gönderim için kalite kazanırsınız . Ödeme sırasında kullanmak istediğiniz promosyon kodunu eklemeniz yeterlidir; dolar tutarının eşiğine ulaşıldığında gönderim maliyetleriniz kaldırılacaktır.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Sipariş durumunuzu kontrol etmek için lütfen Sipariş Numaranızı, Soyadınızı ve Fatura Posta Kodunuzu Hesabım Girişi giriniz . Archercamp ile sipariş verdiğiniz andan itibaren, hesabınızla ilişkili e-posta adresine bir sipariş onayı alacaksınız. Ayrıca, gönderi sırasında size takip bilgilerinizi içeren bir gönderi onay e-postası göndereceğiz.

E-POSTA Listemize Katılın

Yeni Sezon Ürünlerimizi ilk gören siz olun!. Güncel ürünlerimizi takip edin.